Китайская Стена, Жилой Комплекс

  • Wi-Fi
  • Klimatyzacja
  • Zakaz wprowadzania zwierząt

Meczet Sultan Hazret znajduje się 4 km od apartamentu Китайская Стена, Жилой Комплекс Astana, natomiast Muzeum Narodowe Republiki Kazachstanu znajduje się 15 min jazdy samochodem.

W obiekcie leży również pełnowymiarowa kuchnia wyposażona w lodówkę i piekarnik.

Apartament oferuje dogodną lokalizację 6 km od stacji kolejowej Astana. Śpiewająca fontanna znajduje się 10 min drogi samochodem od tego apartamentu.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Китайская Стена, Жилой Комплекс Astana
Иманова 41Дом
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Иманова 41Дом

755 m od nieruchomości
USD 30 USD 27
za noc
Emmaapart Comfort 356
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Emmaapart Comfort 356

835 m od nieruchomości
USD 33 USD 30
za noc
Emmaapart Comfort 11
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Emmaapart Comfort 11

6.9
Przyjemny 11 opinii
1 km od nieruchomości
USD 30 USD 27
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W pokojach

    • Klimatyzacja

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 23:59
    Wyjazd: do 12:00
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Czy apartament Китайская Стена, Жилой Комплекс akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Китайская Стена, Жилой Комплекс nie jest przyjazny zwierzętom.
    • ❓
      Czy w apartamencie Китайская Стена, Жилой Комплекс jest kuchnia?
      W apartamencie Китайская Стена, Жилой Комплекс goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w lodówkę i piekarnik.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Китайская Стена, Жилой Комплекс Astana

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij